הפסיכולוגיה
שלהטכנולוגיה

מפגש תוכן לייב עם יעל מן שחר

המסר העיקרי הוא להבין שאפשר להתחבר לטכנולוגיה בטוב אם רק יהיה לנו ידע רב יותר על ההשפעה של צריכה טכנולוגית ועל מינונים מומלצים. 


רבותיי ההיסטוריה חוזרת: בדומה לסוכר, אסיד, וחיטה גם הפעם ההיסטוריה מביאה הוכחות שהשימוש במוצר יכול להיות מ'שדרג חיים'/ 'מציל חיים' וגם 'הורס חיים'. 

החדשות הטובות הן שבזכות העידן הטכנולוגי המהיר ושופע הידע אנחנו יכולים ללמוד מהר יותר וגם ליישם מהר יותר לקחים וזה בדיוק מה שנעשה במפגש:  בחלק אחד של המפגש נחשף למידע חד ומדויק שכל צרכן טכנולוגיה ממוצע צריך להכיר ובחלק השני יעל תחשוף טכניקות חשיבה ועיצוב סביבה ייחודיות שפותחו ב'חברת האצטרובל הכחול' ובמסדרונות אקדמיים מסביב לעולם.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מיידית ולמידע נוסף:

על יעל מן שחר:

בגיל 6 יעל עלתה על במה בפעם הראשונה במסגרת מקהלת בי"ס וכבר אז היה ברור לכולם שבמה היא חלק בלתי נפדר מהDNA שלה.

במשך כל שנות בית הספר יעל לקחה חלק פעיל בשירה ומשחק ובתיכון עברה גם לצד של בימוי והפקה שהצטרפה למגמת הקולנוע של בית הספר. גם בצבא יעל עסקה בעולם הצילום ויצירת תכנים. מיד לאחר הצבא יעל חזרה לגור בקנדה (שם גם גרה תקופה בילדותה) ונרשמה ללימודי קולנוע וטלוויזיה ועבדה בהפקות סרטים מזדמנות.. אבל אמא של יעל העדיפה לעודד אותה לפנות ללימודים "רציניים" יותר ולהכניס את עולם הבמה למצב תרדמת זמני לטובת פיתוח מסלול 'רציני יותר' (או ככה לפחות היא קראה לזה). יעל השתכנעה ועברה ללמוד פסיכולוגיה באונ' הפתוחה. ההתאהבות בתחום ובעולם המחקר הייתה מיידית. הלמידה נמשכה כ8 שנים וכללה גם תואר שני. כעשור לאחר סיום תקופת לימודי האקדמיה יעל בנתה עולם צבעוני (בעיקר כחול) ומרגש משלה שמבוסס גם על הידע האקדמי הרב שצברה וגם על האהבה הגדולה לבמות ויצירת תוכן.

שאלות ותשובות:

אולי נתחיל מחידוד של 'מה זה לא' : זה לא "הרצאה", זה לא "הצגה" וזה גם לא "מופע בידור".
אז מה זה כן? 'מופע תוכן' זה למעשה טביעת אצבע ייחודית של יעל מן שחר. 
זה התחיל לפני כמעט עשור כ'הרצאות סטנדרטיות' ..אבל עם הזמן והניסיון זה הפך ל'מופע'.
המופע מכיל את שלל ניסיון החיים הייחודי שיש ליעל, כמו למשל: לימודי קולנוע, ניסיון של 3 עשורים על במות  (כולל רקע בסטאנדאפ), חקר קשב של קהלים בעידן הטכנולוגי ולימודי אומנות הדיבור. כל אלו ועוד הניבו את התוצר שנקרא: מופע תוכן.

מופע תוכן = הרצאה שמכילה את הרכיבים הבאים : 
התבססות על מידע אקדמי בלעדי ופורץ דרך
ידע חדש ומרהיב שמתעדכן כל 6 חודשים
כלים יישומיים לשיפור איכות החיים

א. תנאים - כמו בכל מופע בעולם גם פה המופע מתאים לרוב לקהל המכיל 70+ משתתפים. וכמו מופעים אחרים נדרש במה ותנאי סאונד תאורה בסיסיים כדי לקבל את החוויה הייחודית והשונה מהרצאות קלאסיות. 

ב. קהל - קהל שמחפש שילוב של תוכן ייחודי, מלמד ומעשיר במיוחד עם הגשה מפולפלת ומבדרת.

ג. אירועים - מומלץ בעיקר לאירועים גדולים, כנסים, ימי כיף ועוד. לרוב המזמינים שלנו מנצלים את האקס פקטור של המופע תוכן לשיבוץ בשעות מאתגרות, כמו: אחרי א.צהריים או רגע לפני שנגמר האירוע וכולם כבר להוטים לעזיבה.

45-60 דקות.

בטח ! באצטרובל הכחול פותחה שיטה ייחודית ובלעדית להנחיה דרך מסך, הנשענת על המסקנות הכי עדכניות של מחקרי קשב, ככה שההרצאה ה'זומית' לא נופלת מהפרונטלית ומשלבת הרבה פירוטכניקה שאין בהרצאה הפיזית.

כן! אבל אם קראת את השאלה של מה זה 'מופע תוכן' אז בטח כבר הבנת שהמופע בגרסה הפרונטלית מתאימה לקבוצות גדולות באולמות עם ציוד מתאים.

מיקרופון, מקרן, סאונד למקרן, מחשב צמוד למרצה, אולם מכובד.

המלצות על המופע:

יעל הופיעה בכמה מהכנסים השנתיים שערכנו במסגרת פעילות אתר תעשיה.קום.
הסיבה שהזמנו את יעל שוב ושוב הייתה שהיא מרתקת, מחדשת, ותמיד גונבת את ההצגה עם הרצאות מעוררות השראה והמון מחשבה.
בלי קשר לכנסים שערכתי, יצא לי לראות את יעל עוד מספר של פעמים בשנים האחרונות, והנוכחות שלה על במה היא בלתי נשכחת ואין ספק שיש לה משהו שפשוט אין למרצים אחרים.

במסגרת כנס Commina בחרנו ביעל, להגיע ולהעביר הרצאה ל 130 משתתפי הכנס. אין ספק שהבחירה היתה נכונה. ההרצאה היתה מעוררת השראה, מקצועית, מצחיקה ומדוייקת לקהל.
הפידבקים שקיבלנו היו: "העשרתי ונוגע. אני חושבת שזו הייתה משבצת מעולה", " חוויתי, מצחיק, מלמד פותח את הראש, אחר, מעניין ונותן טעם של עוד", " התוכן היה מדויק ומטריד ברמה אחרת".
תודה על ההזדמנות, ההשראה וכמובן הלמידה.

שאלנו את הAI איך זה נראה שלא מנהלים זמינות בעידן טכנולוגי?

שאלנו את הAI איך נראה ג'אנק פוד טכנולוגי וזה מה שקיבלנו

 • Artboarsdfsdfd 6-8
  אני מארגון
 • Artboarsdfsdfd 6-8
  אני איש חינוך
 • Artboarsdfsdfd 6-8
  אני הורה
 • Artboarsdfsdfd 6-8
  אני לעצמי
דילוג לתוכן