הפסיכולוגיה
שלהטכנולוגיה

מבינה אנושית לבינה מלאכותית: כלים שימושיים בדרך לעתיד טכנולוגי בריא.

סטיב ג'ובס אמר ש"לטכנולוגיה יש ערך רק כשהיא ניתנת לאנשים. אם יש לך אמון באנשים, הם יעשו עם הטכנולוגיה דברים מדהימים ". זו הסיבה שאני חושבת שג'ובס היה מעביר את ההרצאה הזו בעצמו, אם הוא היה בחיים. במפגש הזה אציע דרך התבוננות חיובית על המציאות החדשה בה אנחנו חיים כשהמסר המוביל הוא שאפשר להתחבר לטכנולוגיה בטוב אם רק נבין את ההשפעה שלה.

ניהול שפע דיגיטלי הוא מפתח לחיזוק יכולות הליבה של המאה ה-21 :  

היכולות החשובות ביותר בעולם היום הן – גמישות מחשבתית, יצירתיות, יכולת עיבוד מידע וחיבור אישי (אמפתיה). בואו ללמוד איך צריכה מודעת של מסכים תעצים ותשבח את היכולות האלו ואפילו תמנע שחיקה שלהן ביום יום.

הבנת השינויים הפסיכולוגיים של האדם בעידן דיגיטלי – צעד ראשון והכרחי :

העידן הדיגיטלי הביא לנו שפע של פרדוקסים, אולי המוכר ביניהם הוא זה שמצביע על העובדה שאנחנו מחוברים כל הזמן אבל גם מנותקים לגמרי. בואו נצא למסע בין פרדוקסים פסיכולוגיים, דרכו נעמיק את ההבנה שלנו על התהליכים שמתרחשים בעולם, נלמד איך לתחזק את הבריאות הרגשית שלנו ונתכונן יחד לעתיד הטכנולוגי.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר מיידית ולמידע נוסף:

על יעל מן שחר:

בגיל 6 יעל עלתה על במה בפעם הראשונה במסגרת מקהלת בי"ס וכבר אז היה ברור לכולם שבמה היא חלק בלתי נפדר מהDNA שלה.

במשך כל שנות בית הספר יעל לקחה חלק פעיל בשירה ומשחק ובתיכון עברה גם לצד של בימוי והפקה שהצטרפה למגמת הקולנוע של בית הספר. גם בצבא יעל עסקה בעולם הצילום ויצירת תכנים. מיד לאחר הצבא יעל חזרה לגור בקנדה (שם גם גרה תקופה בילדותה) ונרשמה ללימודי קולנוע וטלוויזיה ועבדה בהפקות סרטים מזדמנות.. אבל אמא של יעל העדיפה לעודד אותה לפנות ללימודים "רציניים" יותר ולהכניס את עולם הבמה למצב תרדמת זמני לטובת פיתוח מסלול 'רציני יותר' (או ככה לפחות היא קראה לזה). יעל השתכנעה ועברה ללמוד פסיכולוגיה באונ' הפתוחה. ההתאהבות בתחום ובעולם המחקר הייתה מיידית. הלמידה נמשכה כ8 שנים וכללה גם תואר שני. כעשור לאחר סיום תקופת לימודי האקדמיה יעל בנתה עולם צבעוני (בעיקר כחול) ומרגש משלה שמבוסס גם על הידע האקדמי הרב שצברה וגם על האהבה הגדולה לבמות ויצירת תוכן.

שאלות ותשובות:

מה משך ההרצאה?

בין 45-60 דק' כולל שאלות, לבחירתכם

האם אפשר להזמין מופע ב-ZOOM?

בטח ! באצטרובל הכחול פותחה שיטה ייחודית ובלעדית להנחיה דרך מסך, הנשענת על המסקנות הכי עדכניות של מחקרי קשב, ככה שההרצאה ה'זומית' לא נופלת מהפרונטלית ומשלבת הרבה פירוטכניקה שאין בהרצאה הפיזית.

מה הציוד שצריך להרצאה פרונטלית?

מיקרופון, מקרן, סאונד למקרן, מחשב צמוד למרצה, אולם מכובד.

המלצות על ההרצאה:

גלי מאירי - מנכ"ל תעשיה.קום בע"מ

יעל הופיעה בכמה מהכנסים השנתיים שערכנו במסגרת פעילות אתר תעשיה.קום.
הסיבה שהזמנו את יעל שוב ושוב הייתה שהיא מרתקת, מחדשת, ותמיד גונבת את ההצגה עם הרצאות מעוררות השראה והמון מחשבה.
בלי קשר לכנסים שערכתי, יצא לי לראות את יעל עוד מספר של פעמים בשנים האחרונות, והנוכחות שלה על במה היא בלתי נשכחת ואין ספק שיש לה משהו שפשוט אין למרצים אחרים.

יעל אורן - מייסדת Commina

במסגרת כנס Commina בחרנו ביעל, להגיע ולהעביר הרצאה ל 130 משתתפי הכנס. אין ספק שהבחירה היתה נכונה. ההרצאה היתה מעוררת השראה, מקצועית, מצחיקה ומדוייקת לקהל.
הפידבקים שקיבלנו היו: "העשרתי ונוגע. אני חושבת שזו הייתה משבצת מעולה", " חוויתי, מצחיק, מלמד פותח את הראש, אחר, מעניין ונותן טעם של עוד", " התוכן היה מדויק ומטריד ברמה אחרת".
תודה על ההזדמנות, ההשראה וכמובן הלמידה.

שאלנו את הAI איך זה נראה
שאדם מחבק את הצ'אט גיפיטי שלו ומאושר עד השמיים?

שאלנו את הAI איך זה נראה שלא מנהלים זמינות בעידן טכנולוגי?

שאלנו את הAI איך נראה ג'אנק פוד טכנולוגי וזה מה שקיבלנו

 • Artboarsdfsdfd 6-8
  אני מארגון
 • Artboarsdfsdfd 6-8
  אני איש חינוך
 • Artboarsdfsdfd 6-8
  אני הורה
 • Artboarsdfsdfd 6-8
  אני לעצמי
דילוג לתוכן